Praca

Firma ProOffice wiodący dostawca na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów,  poszukuje osoby do Wrocławskiej siedziby firmy  gotowej podjąć pracę na stanowisku:

Technik Serwisu

Obowiązki:

  • Obsługa serwisowa urządzeń drukująco – kopiujących,
  • Naprawy, konserwacje kserokopiarek i drukarek,
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń drukujących,
  • Praca z dokumentacją techniczną urządzeń,
  • Realizacja zleceń w oparciu o dedykowany system serwisowy,
  • Praca na terenie woj. dolnośląskiego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, informatyka lub pokrewne),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność instalacji urządzeń w środowisku sieciowym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana praktyczna i teoretyczna znajomość zasad naprawy i diagnostyki urządzeń drukujących.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania.
  • Dostęp do oferty urządzeń i rozwiązań największych producentów w branży,
  • Regularny udział w szkoleniach produktowych,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników serwisu,
  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, telefon, komputer, samochód służbowy),
  • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Stałe godziny pracy, 8-16 lub 9-17
  • Praca od poniedziałku – piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy prooffice@prooffice.sklep.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysyłanie aplikacji z adnotacją:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym CV przez ProOffice Group z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-020 ul. Krzycka 92A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm).

NOTA INFORMACYJNA RODO