Praca

Stanowisko pracy: Przedstawiciel handlowy - opiekun klienta

Osobie bez doświadczenia, gwarantujemy przeszkolenie w ramach umowy na czas określony, w dalszej perspektywie - umowa na czas nieokreślony, warunkiem jest silna motywacja do pracy, łatwośc w nawiązywaniu kontaktów.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Silna motywacja do pracy , sumienność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B(czynne)

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktu z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Obsługa Klientów istniejących na podległym terenie
  • Spotkania handlowe z Klientami
  • Samodzielna praca z pozyskanymi Klientami (przygotowywanie ofert oraz umów, nadzór nad realizacją)
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Przygotowanie indywidualnych ofert

Oferta:

  • Stałe wynagrodzenie plus system prowizyjny
  • Umowa o prace
  • Praca w młodym zespole w miłej atmosferze
  • Szkolenia
  • Dostępne niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy,

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie CV, adres znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Stanowisko pracy: Serwisant drukarek, kserokopiarek, ploterów, faksów

Osobie bez doświadczenia gwarantujemy przeszkolenie w ramach okresu próbnego, w dalszej perspektywie - umowa na czas nieokreślony, warunkiem jest zamiłowanie i zdolności techniczne.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera,
  • Silna motywacja do pracy , sumienność ,organizacja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zdolności techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

  • Naprawa i konserwacja drukarek / ploterów, faksów,ksero,

Oferta:

  • Stałe wynagrodzenie plus premie
  • Praca w młodym zespole w miłej atmosferze, szkolenia